Безплатна доставка за всички поръчки!
Gift
БЕЗПЛАТЕН ТРАНСПОРТ

DOCTOR BABOR Microbiomic Moisture Glow Cream е интензивно хидратиращ крем, който осигурява на кожата дълготрайна хидратация и естествен блясък. Неговата усъвършенствана формула с Beta Root Postbiotic Complex спомага за повишаване на нивото на хидратация на кожата и поддържа естествената защитна функция на кожната бариера.

Комбинацията от екстракт от цвекло и ферментирали постбиотици допринася за поддържане на баланса на микробиома на кожата и предпазва от градски стрес фактори, като сухота или чувство на напрежение. След нанасяне кожата става по-гладка, по-сияйна и видимо ревитализирана, а фините линии са замъглени.

Леката текстура, със съставки предимно от естествен произход, се абсорбира бързо и оставя кожата хидратирана, кадифена и равномерна. Кремът може да се използва ежедневно, както като продукт за грижа, така и като основа за грим.

Преимущества:

Интензивно хидратира кожата до 72 часа
Поддържа баланса на кожния микробиом
Подобрява естествения блясък на кожата
Намалява появата на фини линии, причинени от дехидратация
Укрепва естествената защитна бариера на кожата
Лека текстура, бързо абсорбира се

Активни съставки:

Постбиотичен комплекс Beta Root – поддържа кожния микробиом и подобрява хидратацията
Екстракт от цвекло – естествен овлажнител с антиоксидантен ефект
Хиалуронова киселина – поддържа оптимални нива на хидратация и изглажда кожата
Витамин Е – предпазва кожата от оксидативен стрес
Масла от бадем и гроздови семки – подхранват и поддържат здравословния вид на кожата

Повече информация
ПродуктХидратиращ крем за лице с хиалуронова киселина Doctor Babor Microbiomic Moisture Glow Cream 15мл
КОДBB403439
ПРОИЗВОДИТЕЛBabor
Баркод4015165376125

Нанесете върху лицето, шията и деколтето сутрин и/или вечер, след почистване, и масажирайте нежно в кожата. Може да се използва и като основа преди грим. Препоръчва се в комбинация със серум Moisture Glow.

ПРЕДПАЗНИ МЕРКИ: Само за външна употреба. Избягвайте директен контакт с очите. В случай на контакт с очите, изплакнете незабавно с вода. Не прилагайте върху раздразнена или наранена кожа. Пазете далеч от деца.

Хидратиращ крем за лице с хиалуронова киселина Doctor Babor Microbiomic Moisture Glow Cream 15мл

КОД
BB403439
Редовна цена 32,00 € Специална цена 20,00 €
Влез в своя акаунт, за да натрупаш точни от изпращането на поръчката!
- 38%
рейтинг:
0%
В наличност
Запази продуктът: Хидратиращ крем за лице с хиалуронова киселина Doctor Babor Microbiomic Moisture Glow Cream 15мл
Информации за магазин:

The requested quantity is not available.

 
Доставя се Понеделник, 31 Август Поръчката ще бъде предадена на куриера на посочената дата, а доставката ще бъде извършена в рамките на 1-2 работни дни.
 Премиум-Марки Професионални козметични марки над 12.000 продукта
 Проверени продукти Проверени продукти 100% оригинални
Стандартна доставка Стандартна доставка 3.5 €
Безплатна-доставка Безплатна доставка за поръчки над 45 €

Прегледи

Оцени този продукт

рейтинг:
0% of 100
Напишете вашето мнение
Only registered users can write reviews. Please Вход or create an account

Нашите продукти

Най-продавани

Loading...